Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
Vatandaşlarımız Tarafından Gönderilen Mesajlar
 

 

 

 


 

Gönderen:Sacit D.Ö. (25 Haziran 2015)

Uzun süredir Trafik şube müdürlüğüne işim düşmediği için trafik şube müdürlüğüne uğramamıştım. En son 10 yıl önce araç aldığımda işim düşmüştü o zaman satış yapabilmek için Emniyet Müdürlüğüne gittiğimde fiziki koşulları çok yetersiz daracık bir yerde, gişelerin önü deyim yerindeyse ana baba günüydü. Görevli polisler iş takibi yapmaya gelen vatandaşlara, vatandaşlar görevli polislere vatandaşlar biribirlerine bağırıp duruyordu. Basit bir satış işlemini 3 günde ancak yapabilmiştim. Birkaç gün önce yeni aldığım aracın hem devrini hemde aracıma LPG taktığımdan dolayı satış ve ruhsat değişimi için Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube Müdürlüğüne gittim. Doğrusu neyle karşılaşabileceğimi bilmiyordum 10 yıl önceki tecrübeme göre kıyasladığımda Diyarbakır’da araç sayısının en az 10 k at arttığını düşünerek işlemimin kaç gün süreceğini tahmin bile edemiyordum. Ancak içeri girdiğimde, tertemiz ve gayet modern bir ortam ile karşılaştım. önce yanlış yere geldiği düşündüm görevli memura sorduğumda doğru yere geldiğimi ve işlem içim fiş almamı söyledi. İşlem için gelen vatandaşlar için ayrılmış fiziki koşulları gayet rahat yerde 10 dakika bekledikten sonra sıram geldi ve 5 dakika içinde görevli memur işlemimin tamamlandığını ruhsatımı da aynı gün öğleden sonra gelip alabileceğimi söyledi. Önce inanamadım ancak aynı gün öğleden sonra ruhsatımı alınca Diyarbakır Emniyet Müdürlüğüne biz Diyarbakırlı vatandaşlara sağladığı bu hizmetten dolayı Teşekkür etme gereği duydum. Saygılarımla.

 

 

Gönderen: Hasan H. ÇAVUŞCULU (Ankara Kuyumcular ve Saatçiler Odası Başkanı)

Mesajı: 24-25-26 Nisan tarihlerinde Diyarbakır Kuyumcular Odası Başkanı Sayın Mustafa AKKUL'un öncülüğünde, ilinizde düzenlenen Mezopotamya Mücevher Fuarı nedeniyle sizleri tanımaktan ve Diyarbakır'ı görmekten dolayı mutluluğumuzu ifade eder, yakın ilgi ve alakanızdan dolayı Ankara Kuyumcular Odası adına teşekkür eder, en derin saygılarımızı sunarız.

 

Gönderen: A.AKYOL

Mesajı: Yüz Yetmişinci Onur ve Gurur Yıllarında, Emniyet Teşkilatımıza, En derin selam, sevgi ve saygılarımızla... Değil 170 yıl, geçse de üzerinden 170 asır, Türk Polisi ayrı bir onur ve apayrı bir gurur taşır! O, asaletini sözde rütbe veya makamlardan değil, Taşıdığı asil kanından ve mensup olduğu yüce ulusundan alır! Herkesin polisi, kendi vicdanıdır. Polis, ancak vicdansızların karşısındadır! O, asker kadar çevik, bir annne kadar müşviktir. O, halk için emniyetin, adalet için hizmetin temsilcisidir! Bir devlet, herşeyden önce adalet ve asayişle kaimdir. Ülkede asayiş ve huzursa, ancak polislerin sayesindedir! O, durmak - dinlenmek nedir bilmez ve farketmez, gündüz mü yoksa gecedir!? O, mesleği uğrunda, düşünmeden hem de asla, canını bile feda edecektir! Ey fedakâr Polis, sen ey değerli kardeş! Var mı ki dünyada senin dengin ve sana eş!? Ne mutlu, bizlere kardeşsin, çocuğuna anne - baba, beyine - hanımına eş! Kırılasıdır sana kurşun sıkan o nankör eller, kendileriyse en adi ve de kalleş! Sen, maziden devraldığın emanetin, Sen, geleceğe olan inam ve güvenin, Sen, sahip olduğun kararlılık ve azmin, Sen, iman dolu göğsün ve sevgi dolu o yüreğin İle, onurlu geçmişimizin, gururlu bugünlerimizin ve umut dolu geleceğimizin, Temsilcisi ve o en güzide kurumlarımızın, en değerlilerinden birisisin!!! Bilesin ki, Yüzyetmişinci onur ve de gurur yılında, Aynı coşkuyu bizler de duyuyoruz, hem de tüm ruhumuzla! Değil yüz yetmiş yıl, hem de nice nice yüzyetmiş asırlar diliyoruz sana! Sen hep yaşa, sen hep varol, o değerli teşkilatın ve mensubu olduğun yüce ulusunla!!! Yüz yetmişinci onur ve gurur yılında, Değil yüz, değil bin, değil milyon, sonsuz selam olsun sana! Selam olsun, selam olsun sonsuz kez, hem de sonsuz defa! Sen hep var ol daima, o Kutsal Bayrağın, Mukaddes Vatanın ve Yüce Ulusunla! Sen hep yaşa sonsuza, yüreğinde imanın, zihninde o sarsılmaz inancınla! Kuşandığın üniforman, taşıdığın silahın, sahip olduğun sorumluluk ve vazife aşkınla! Sen hep yaşa, sen hep var ol ezelden ebede, nice nice yüz yetmiş yıl ve yüz yetmiş asırlar boyunca! Yaşa ve varol hep, erdem ve dürüstlükle, onur ve haysiyetle, şerefle, güçle ve cesaretle, hem de sonsuza!!! Ata AKYOL Bilgisayar Mühendisi Emniyet Teşkilatımızın, Ezelden Ebede Gönüllü Bir Üyesi.

 

Gönderen: R. SEFA

Mesajı: Aslında siteye ilişkin değil ama ziyeretçilerin yazacağı yorumu bulamadığım için buraya yazıyorum.Bugün yani 03.12.2014 günü eşimin ehliyetini almak için trafik şube müdürlüğüne gittik yanımızda 8 aylık bebeğimiz de vardı. Trafik şubedeki bütün personelin gösterdiği ilgi ve alaka bizi gerçekten çok sevindirdi.bütün personel ehliyeti alana kadar bebegimizi kucağından düşürmedi.onunla şakalaşıp doya doya öptü.Ayrıca ehliyet için de bizi bekletmeden işimizi hallettiler.Ben bir vatandaş olarak kendilerini ayrı ayrı tebrik ederim.Diyarbakır emniyet müdürlüğüne ve trafik şube müdürlüğüne ayrıca teşekkür ederim.

 

Gönderen: Ş. ÖZKAN
Mesajı: mrb.emniyet binasına gittigimde gördügüm hizmetten çok memnun kaldım ayrıca polis arkadaşlar çok güler yüzlü hemen yardımcı oluyorlar hepinize çok teşekkürler.

 

Gönderen: M. ATLI

Mesajı: 27/11/2014 Perşembe Günü Ehliyetimin D+E Dosyalarını Emniyete Vermeye Gittigimde Sabah 08:30/10:30 Arası, Sistem Olmadığı Halde vatandaşlara karşı Sıcak Kanlı Ve Yapcı Olmaları Çok Hoşuma Gitti Hepsine Ayrı Ayrı Burdan Teşekür Ediyorum Hiç Bir Zaman Art Niyetli Olan Bir Polisin Davranışlarını Tüm polislere yüklüyemeyiz Art Niyetli Olan Bir Vatandaşın Davranışlarınıda Tüm Vatandaşlara Yüklüyemeyiz Dünyanın Neresine Gidersek Gidelim Her Toplumda Okuduğu Halde Art Niyetli Ve Cahil İnsanlar Hep Olacktır sagılarımla

 

Gönderen: A. KOÇ

Mesajı: 03 07 sabah 5te evimize giren hırsızı 16 yaşındaki oğlum ve eşim etkisiz hale getirdikten sonra polise teslim ettik. gereken işlemlerin yapılmasında bize yardımcı olan hırsızlık büro çalışanlarının tümüne ÖMER BEYE çocuk şubesinde görevli kardeşlerime sizlerin huzurunda teşekkür ederim. İYİKİ VARSINIZ ALLAHA EMANET OLUN

 

Gönderen: H. MUTLU

Mesajı: Diyarbakır 155 arayarak gasp birimi dairesi ile 10 nisan karakolu ortaklı çalışarak paramı çalan hırsızları başarılı bir şekilde yakalamayı başardılar emeği gecen tüm polislerimize teşekkür ederim

 

Gönderen: M. BARS

Mesajı: saygıdeğer Emniyet Müdürümüz Doktor Halis Böğürcü memleketimize şeref verdiniz ben bağlar Sakarya caddesinde esnaf olarak verdiğiniz güven timleriniz işlerini şerefle yaptığı için tüm Sakarya Caddesi olarak size çok teşekkür ederim. Çalışmalarınızın devamını dilerim.

 

Gönderen: İ. GÜMÜŞ

Mesajı: Ksr bakmayın cok özür diliyorum siteyle ilgili bi yazım yok ama bugün ne kadar önemli olduğunu ve 10 nisanın hep bizde yeri frklıda olacak ve bu günün bize ne ifade ettiğini cok iyi biliyorum o yüzdendir ki size ne kadar teşekkür etsekte azdır iyiki bu şehirde hep varsınız iyiki hep bizlesinz Diyarbakır'da o kadar karanlık sokaklar vardiki anlatamayz ama sizin varlığınz ve ışığınız hem bize aydınlık Hemde bize yol oldu... TEŞEKKÜRLER DIYARBAKIR EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ.. TEŞEKKÜRLER ONUN DEĞERLİ MENSUPLARI.. hepinizin ellerinden öpüyorum.

 

Gönderen: F. ALAGÖZ

Mesajı: 02,04,2014 tarihinde ofis sanat sokagında bulunan cafemize hırsızarın girildigi tespit edilmiştir bu calınan malzemelerin bulunmasında yardımcı olan asayiş böro ve hırsızlık masası komiser ve polislerine tek tek teşekkür eder hizmetlerin devamını bekleriz saygılarımı sunarım

 

Gönderen: H. TAYGUR

Mesajı: Benim siteye ilişkin değil ama kapkac ekibinde calışanlarla ilgili bir teşekkürüm olacak.22 martta telefonum calındı.Dagkapı Çarşı karakoluna şikayette bulunmak uzere gittiğimde benimle cok ilgilendikleri için Nazım abi ye ,Sefer Beye, İlyas Bey e ve Hakan Abiye teşekkürlerimi sunmak istiyorum.

 

Gönderen: M. C. AŞKIN

Mesajı: öncelikle diyarbakır emniyet müdürlügüne ve diyarbakır hırsızlık asayiş şube personellerine sonsuz sayıda teşekürlerimi sunarım başarıların devamını dilerim..

 

Gönderen: S. YÜCEAY

Mesajı: Diyarbakır hırsızlık büro ekiplerinin dün gece Bağlar ilçesinde yaptıkları çalışmalardan ve hırsızları en kısa sürede ele geçirmelerinden ve çalınan mallarımız bize sağlam teslim edilmesinden dolayı emeği olan tüm memur arkadaşların ALLAH(C.C) yardımcıları olsun HDR inşaat olarak teşekkürlerimizi sunarız.

 


 
 • İçişleri Bakanlığı
 • Diyarbakır Valiliği
 • Emniyet Genel Müdürlüğü
 • Polis Radyosu
 • Kurumsal E-Posta
 • Polsan
 • Emniyet Teşkilati Mensupları Hanımları Yardımlaşma Derneği
 • TUBİM
 • Suç Önleme Sempozyumu
 • EGM Çocuk Sayfası
 • KGYS